A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia sajtótájékoztató keretein belül mutatta be a csapat új szerelését, amelyet a magyar sportszermárka, a 2rule készített. Az NSO Tv stábjának Spandler Csaba és Szolnoki Roland is elárulta, mi a véleménye az új mezről, illetve elmondták: mit várnak a hétvégén kezdődő új szezontól.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38
Ezek is érdekelhetik





