NB I: a labdarúgók birtokba vették az új kisvárdai stadiont

Edzés az új gyepszőnyegen (Fotó: kisvardafc.hu)
A hétfő délutáni edzésen az NB I-es rajtra készülő Kisvárda labdarúgói birtokba vehették az új stadion gyepszőnyegét – írja az újonc hivatalos honlapja.
Mint ismert, a kisvárdaiak az első három fordulóban idegenben játszanak, de augusztus 11-én a Ferencvárost már az új létesítményben szeretnék fogadni.
A csapat a héten már felvette a bajnoki ritmust, Kondás Elemér vezetőedző útmutatása alapján minden úgy történik, ahogy nagyjából idény közben szokott.
Az újonc szombaton 20.15-től a bajnok Mol Vidi FC vendége lesz Felcsúton.
Legfrissebb hírek

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54

Révész Attila: Benn maradunk jövőre is
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 11:23
Ezek is érdekelhetik





