NB I: a Fradinál is képben volt, a Vidihez ír alá a válogatott középpályás

2018.06.16. 11:46
null
Berecz Zsombor a Vasastól a Videotonhoz szerződik (Fotó: archív)
A Nemzeti Sport értesülései szerint a bajnok Videoton nyeri a Vasas egyszeres válogatott középpályásáért, Berecz Zsomborért folyó versenyt, hamarosan bejelenthetik a szerződtetését.

 

Nemrég arról számoltunk be a Nemzeti Sport Online-on, hogy Berecz Zsomborért és a Vasas másik válogatott labdarúgójáért, Hangya Szilveszterért a Ferencváros és a Videoton futhat versenyt a nyári átigazolási időszakban.

Azóta Bereczcel kapcsolatban a Bielefeld is képbe került, de a német másodosztályú klubnál azóta jelezték, most nyáron nem aktuális az egyszeres magyar válogatott középpályás érkezése.

Már csak azért sem, mert értesüléseink szerint megszületett az egyezség a Videotonnal, a 22 éves Berecz szerződtetését hamarosan be is jelentheti a bajnoki címvédő, ő lesz a fehérváriak első nyári szerzeménye.

 

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A VIDEOTON FC-NÉL
Érkezők:
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Bévárdi Zsombor (BFC Siófok, ?), Ezekiel Isoken Henty (nigériai, Puskás Akadémia, ?), Lencsés Balázs (ZTE FC, ?), Lorentz Márton (BFC Siófok, ?), Sejben Viktor (Csákvár, ?), Szabó Bence (Nyíregyháza Spartacus), Zöldesi Illés (Kisvárda, ?)
A második csapatból felkerültek/profi szerződést kötöttek: –

Kiszemeltek:Berecz Zsombor (Vasas), Hangya Szilveszter (Vasas)
Távozók: Bódi Ádám (DVSC – kölcsön után végleg), Asmir Suljic (bosnyák-magyar, Wisla Kraków – Lengyelország)
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

 

 

Legfrissebb hírek

ZTE: megérkezett az U20-as válogatott nigériai tehetség

Labdarúgó NB I
1 órája

A Kisvárda Dubaiba adta el a középpályását – hivatalos

Labdarúgó NB I
14 órája

Egy év után távozott a korábbi NB II-es gólkirály az Ajkától

Labdarúgó NB II
15 órája

NB II: távozó Soroksáron, érkező Szegeden és Szentlőrincen

Labdarúgó NB II
15 órája

Makreckis a Ferencvárostól a Qarabaghoz szerződött – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.07.05. 16:38

A kozármislenyi Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól

Labdarúgó NB I
2026.07.04. 17:04

NB II: újabb külföldi játékos hagyta el a DVTK-t; csákvári távozók, barcikai és BVSC-érkező

Labdarúgó NB II
2026.07.03. 19:30

A kapus után újabb három játékos távozott az NB I-es Kispest-Honvédtól

Labdarúgó NB I
2026.07.03. 17:15
Ezek is érdekelhetik