Mezőkövesd: kölcsönvették az FTC balhátvédjét

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.06.22. 07:38
Mint azt korábban már előre jeleztük, a Mezőkövesd labdarúgócsapata kölcsönvette a Ferencvárostól Silye Eriket.

A 22 éves balhátvéd az utóbbi három szezonban a Ferencváros II és a Soroksár színeiben az NB III-ban, majd az NB II-ben szerepelt.

Silye Erik csütörtökön már a Mezőkövesddel edzett.

Silye Erik csütörtökön már a Mezőkövesddel edzett.


NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A MEZŐKÖVESD ZSÓRYNÁL
Érkezők: Egyed Balázs (Putnok FC), Nagy Richárd (Vác FC), Szappanos Péter (ZTE FC), Vajda Sándor (Balmazújváros)
Kölcsönbe érkezők: Silye Erik (Ferencváros – legutóbb kölcsönben Soroksár)
Kölcsönből visszatérők: Csirmaz István (Szolnoki MÁV, ?), Murai Márk (Kazincbarcika, ?), Peter Sulek (szlovák, MFK Karviná – Csehország, ?),
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Birtalan Botond (Békéscsaba, lejár a szerződése, szabadon igazolható), Tony Kanalos (román, Kazincbarcika, próbajáték)
Távozók: Bognár István (MTK Budapest), Fótyik Dominik (lejár a szerződése, szabadon igazolható), Gohér Gergő (lejár a szerződése, szabadon igazolható), Misák Patrik (lejár a szerződése, szabadon igazolható), Fabrice Onana (kameruni, lejár a szerződése, szabadon igazolható), Tarczy Pál (lejár a szerződése, szabadon igazolható)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Baracskai Roland, Koszta Márk, Novák Csanád

 

Legfrissebb hírek

Völgyi Dániel: Ezt csak az ETO tudja elbukni

Labdarúgó NB I
12 perce

Gyász: elhunyt Haufe Tamás KEK-győztes vízilabdázó

Vízilabda
19 órája

Dejan Sztankovics elhozná a Ferencvárostól egyik korábbi játékosát – sajtóhír

Labdarúgó NB I
21 órája

Váratlan szöglet zavarta össze az egerszegi védelmet a kupadöntőn

Labdarúgó NB I
2026.05.11. 08:38

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Kikapott Csákváron a Soroksár, ennek ellenére biztossá vált a bennmaradása

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 20:54

Bebronzosodott a Kecskemét, pont nélkül maradt a Mezőkövesd

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:51

Hajnal Tamás: Bántott minket, hogy az előző két döntőt nem tudtuk megnyerni

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 10:04
Ezek is érdekelhetik