Labdarúgás: a nyugati csapat nyerte a Bozsik Bajnokok döntőjét

MTI MTIMTI MTI
2018.04.25. 15:22
A nyugati csapat nyerte az OTP Bozsik Bajnokok idei döntőjét: a Király Gábor, Juhász Roland, Fenyvesi Evelin, Hajdú B. István irányította együttes 12–5-re verte a keletieket a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) telki edzőcentrumában.
A KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!
A KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!

 

A keleti csapat felkészítésében Gera Zoltán, Nyilasi Tibor, Torghelle Sándor és Berkesi Judit vett részt, aki korábban maga is futballozott. A hírességek a válogatókon vagy a döntőt megelőző kétnapos edzőtáborban álltak a csapatok rendelkezésére.

Az OTP Bozsik Bajnokok-programot második alkalommal hirdették meg. A testnevelő tanárok országszerte közel 400 diákot neveztek, és a pedagógusok írásos jellemzése alapján 35-35 fiatalnak sikerült eljutnia a nyugati csapat siófoki, illetve a keleti együttes szolnoki válogatójára. Itt az MLSZ szakembereinek bevonásával választották ki azt a 18-18 játékost, aki részt vehetett a szerdai Kelet–Nyugat összecsapáson, illetve az azt megelőző edzőtáborozáson.

A szervezők közleménye emlékeztet rá: a kezdeményezés lényege, hogy közelebb vigye a fiatalokhoz a labdarúgást, méghozzá nemcsak azokhoz, akik esetleg erre akarják építeni a karrierjüket, hanem azokhoz is, akik csak egy alkalommal szeretnének ünnepelt sztárokká válni.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik