DVSC: Herczeg András lett az év embere is Debrecenben

A szakember a város bálján vehette át az elismerést Papp László polgármestertől (Fotó: dehir.hu)
A dehir.hu zsűrijének döntése alapján Herczeg András, a DVSC labdarúgócsapatának vezetőedzője lett az év embere Debrecenben.
A dehir.hu olvasói az év elején indított voksolás során négy kategóriában szavazhattak, Herczeg András az év sportembere kategóriában nyert. Az év embere a négy kategória győztesei közül került ki, a zsűritagok pedig a DVSC vezetőedzőjét választották meg győztesnek.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





