Képek: „Kérlek, add nekem a mezed” – és Henty odaadta

(Fotó: vidi.hu)
Megható jelenetsor játszódott le a labdarúgó NB I 15. fordulójában rendezett Videoton–Mezőkövesd (4–0) mérkőzés után. A székesfehérvári csapat egyik fiatal szurkolója, Hanna egy papírlappal szurkolta végig a meccset, amelyen a „Henty, kérlek, add nekem a mezed. Köszönöm, Hanna” – üzenet volt olvasható. Az ifjú hölgy óhaja teljesült, a nigériai csatár ugyanis a lefújást követően átadta neki 21-es számú mezét.





Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

Thrillerbe illő hajrával menekült meg a Szentlőrinc
Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:50
Ezek is érdekelhetik





