Videoton: Feczesin Dél-Koreából üzent a fehérváriaknak
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton korábbi támadója, Feczesin Róbert videoüzenetet küldött Dél-Koreából a fehérváriaknak, úgy véli, hogy az együttes bajnok lesz, ha mindent belead az utolsó két meccsen.
„Sziasztok! Szeretnék sok sikert kívánni ehhez az utolsó két mérkőzéshez, a saját kezetekben van a sorsotok. Mindent bele, és akkor meg fogjátok nyerni a bajnokságot. Hajrá!” – üzente Feczesin Róbert a Videotonnak.
„Sziasztok! Szeretnék sok sikert kívánni ehhez az utolsó két mérkőzéshez, a saját kezetekben van a sorsotok. Mindent bele, és akkor meg fogjátok nyerni a bajnokságot. Hajrá!” – üzente Feczesin Róbert a Videotonnak.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

Thrillerbe illő hajrával menekült meg a Szentlőrinc
Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:50
Ezek is érdekelhetik





