Honvéd: görög élcsapat is vinné a gólkirályt – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.05.29. 07:49
null
Egyelőre nem tudni, mi lesz Eppel Márton sorsa (Fotó: Török Attila)
A sport24.gr információi szerint a görög PAOK is azon csapatok közé tartozik, amelyek szerződtetnék Eppel Mártont, a magyar bajnok Budapest Honvéd támadóját.

 

A 25 esztendős futballista nagyszerű szezont zárt: csapatával megnyerte a bajnokságot, ami pedig az egyéni teljesítményt illeti, 16 találatával elhódította a gólkirályi címet. Nem véletlen, hogy több külföldi csapat is felfigyelt Eppel játékára: arról már korábban beszámoltunk, hogy az izraeli bajnok Hapoel Beer-Seva, valamint a Maccabi Haifa is vinné a gólkirályt, ezekhez a klubokhoz csatlakozott a PAOK.

A görög sport24.gr úgy tudja, az alapszakaszban a bajnok Olympiakosz mögött második helyen végzett együttes jócskán megerősítené nyáron a keretét, és a kiszemeltek között ott van a magyar válogatott keretébe meghívott csatár is. A portál hozzáteszi, a szalonikiek sportigazgatója, a korábbi nemzetközi játékvezető Lubos Michel már személyesen is megnézte Eppelt, akinek 2018 végéig van érvényes szerződése a Honvéddal.

A PAOK-nak legutóbb Torghelle Sándor személyében volt magyar játékosa: a 42-szeres válogatott támadó a 2006–2007-es szezonban futballozott a klubnál, amelynek színeiben 24 bajnokin egy gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
20 órája

A Honvéd nyerte az NB II csúcsrangadóját, ezzel életben tartotta aranyérmes reményeit

Labdarúgó NB II
23 órája

Kispesten már döntetlennel is aranyérmes a Vasas a másodosztályban

Labdarúgó NB II
Tegnap, 8:53

Külföldre igazol a Nyíregyházáról távozó válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 15:01

Nyíregyháza: nyolc lejáró szerződésű játékos távozhat; többen visszatérhetnek

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 10:28

NB I: kisvárdai és újpesti távozók nyitották meg a nyári piacot – körkép

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 09:56

Honvéd: az NB I-be jutás megvan, de mit hoz a jövő?

Labdarúgó NB II
2026.05.05. 10:01

MTK: olasz klubok nézik a szélsőt, német ajánlat a védőért

Labdarúgó NB I
2026.05.05. 09:36
Ezek is érdekelhetik