Újpest–FTC: ezen a pályán csak ezt lehetett játszani a Fradi szélsője szerint
A Ferencváros Gera Zoltán szabadrúgásból szerzett góljával 1–0-ra nyert az Újpest vendégeként a labdarúgó NB I 22. fordulójában. A találkozó után a zöld-fehérek vezetőedzőjéhez, Thomas Dollhoz hasonlóan Lovrencsics Gergő sem volt elégedett a felújított Szusza Ferenc Stadion talajával. Az NSO Tv kamerája előtt a szélső arról is beszélt: nem biztos, hogy jól jön nekik a válogatott vb-selejtezője miatt beiktatott bajnoki szünet.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






