NB I: fizethet a DVTK és a Honvéd – fegyelmi határozatok

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.11.29. 20:24
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága kedden az alábbi határozatokat hozta.

NB INB I

A FEB tárgyalás megtartása után Mahir Saglik (Vasas) korábbi 3 mérkőzésre szóló eltiltását hatályában változatlanul fenntartotta.

A FEB a Diósgyőr–Paks mérkőzéssel kapcsolatban a Diósgyőrt, mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél szidalmazása) 100.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A FEB a Honvéd–Vasas mérkőzéssel kapcsolatban a Honvédot, mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (a játékvezető és más sportszervezet szidalmazása), valamint másik országot (Romániát) becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető magatartásáért 400.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.


NB II

Tamás László Hunor (Balmazújváros), mert a labda megjátszásáért folytatott küzdelemben megrúgta és ellöket ellenfelét 2, Tischler Patrik (Puskás FC), mert a labda megjátszásáért folytatott küzdelemben megütötte ellenfelét 3, Lévai Norbert (SZEOL) 1 soron következő felnőtt bajnok mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a Nyíregyháza–SZEOL mérkőzéssel kapcsolatban a Nyíregyházát, mint visszaesőt, mérkőzés rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért, szurkolóinak pirotechnikai eszközök beviteléért és használatáért, valamint másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél és más sportszervezet szidalmazása), továbbá a rend nem megfelelő biztosításáért 350.000 Ft, a SZEOL-t, mint visszaesőt szurkolóinak pirotechnikai eszköz beviteléért és használatáért 50.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB III

Grúz Tamás (Újbuda), mert amikor a labda játékon kívül volt lerántotta ellenfelét 2, Margitics Andor (Újbuda), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben megrúgta ellenfelét, aki sérülést szenvedett le kellett cserélni 4, Luczek Dávid (Pénzügyőr) 1, Koch László (Szekszárd), mint visszaeső 2, Bozsoki Imre (Érd), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben megütötte ellenfelét 4, Nagy Zsombor (MTK II), mert ellenfele fejére lépett, aki sérülést szenvedett 4, Knap Tamás (Újpest II), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott 2, Balanescu Dániel (Monor) 1 soron következő felnőtt bajnok mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A női, illetve a futsalbajnokság fegyelmi határozatairól itt olvashat.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
9 perce

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
2 órája

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01
Ezek is érdekelhetik