NB I: az MTK győzött az első tétmeccsén új stadionjában

2016.10.22. 19:57
A labdarúgó NB I 13. fordulójában az MTK Torghelle Sándor góljával 1–0-ra legyőzte a Gyirmótot, így tétmeccsen győzelemmel avatta fel az Új Hidegkuti Nándor Stadiont.

LABDARÚGÓ NB I
13. FORDULÓ
MTK–Gyirmót FC Győr 1–0 (Torghelle 74.)
Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion, 1183 néző. Vezette: Solymosi LABDARÚGÓ NB I
13. FORDULÓ
MTK–Gyirmót FC Győr 1–0 (Torghelle 74.)
Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion, 1183 néző. Vezette: Solymosi

A TALÁLKOZÓ ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJÁK EL!

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Idegenbeli győzelemmel jutott vissza az NB II-be a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 19:00

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

NB II: megvannak az osztályozó párosításai

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

Kalmár Zsolt három góllal és három előkészítéssel tért vissza a pályára

Labdarúgó NB II
2026.03.29. 20:50
Ezek is érdekelhetik