NB I: kiütéses győzelmet aratott a Videoton Gyirmóton
A labdarúgó NB I 4. fordulójában a gól nélküli első félidő után a Videoton négyszer is bevette a Gyirmót kapuját, így a fehérváriak az újonc elleni 4–0-s sikerükkel megszerezték első győzelmüket a 2016–2017-es bajnokságban.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33
Ezek is érdekelhetik







