DVSC: cseh csapattal játszanak a nyáron Debrecenben
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva a nyáron felkészülési mérkőzést játszik a cseh Zbrojovka Brnóval.
Tavaly, a Brnóban megrendezett utazási vásáron Petr Vokrál brünni és Papp László debreceni polgármester a két nagyváros együttműködési lehetőségeiről tárgyalt. Akkor vetődött fel, hogy településeik testvérvári kapcsolatot létesítenének, amire legutóbbi ülésén a városi közgyűlés is igent mondott, így hamarosan új testvérvárosa lesz Debrecennek – adta hírül a dehir.hu. dehir.hu.
A tesvérvárosi kapcsolat keretében a két város szeretne a sport, különösen a futball területén is együttműködést kialakítani. Ennek első lépéseként a klubvezetők szervezik a Zbrojovka Brno és a Loki felkészülési mérkőzését, amely júniusban, Debrecenben lesz.
Legfrissebb hírek

MotoGP: Marc Márquez nyert Brnóban is
Egyéb autó-motor
2026.06.21. 15:31

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik






