DVSC: a Videoton ajánlatot tehet a Loki kulcsemberére

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.02.02. 20:20
null
Bódi Ádám az NB I egyik legjobb szélsője – de vált-e klubot a télen? (Fotó: NS-archív)
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint a Videoton FC érdeklődik a DVSC-Teva válogatott szélsője, Bódi Ádám iránt, és elképzelhető, hogy napokon belül ajánlatot is tesz a futballistára.

A huszonöt éves, egyszeres válogatott szélső az őszi idényben huszonhárom tétmérkőzésen szerepelt a DVSC színeiben. A Videoton FC a téli átigazolási időszakban elvesztette a lejáró szerződésű Gyurcsó Ádámot, aki a lengyel Pogon Szczecinben folytatta pályafutását. Gyurcsó helyére ugyan érkezett Haraszti Zsolt az FTC-től, de mivel a télen több támadó és középpályás is távozott a Videotontól, Bódi kivásárlásának megkísérlése logikus lépésnek tűnik.

A szélső a Nemzeti Sportnak röviden reagált a kérdésre, hogy hallott-e a Videoton érdeklődéséről.

„Ehhez csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy Magyarország egyik topcsapatáról beszélünk, és megtisztelő az érdeklődése...” – nyilatkozta.

Értesüléseink szerint a DVSC dolgozik középpályája megerősítésén, és a kolozsvári Universitateától kiszemelt Kovács Lóránt mellett újabb játékos is érkezhet – pláne, ha Bódi klubot vált a télen.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A VIDEOTONNÁL
Érkezők: Haraszti Zsolt (FTC)
Kölcsönbe érkezők: Tischler Patrik (Puskás AFC)
Kölcsönből visszatérők:
Horváth Tamás (Puskás AFC)
Az utánpótlásból felkerültek:
Paudits Patrik
Kiszemeltek: Bódi Ádám (DVSC-Teva), Léandre Tawamba (kameruni, Zlaté Moravce – Szlovákia)
Távozók: Gyurcsó Ádám (Pogon Szczecin – Lengyelország, szabadon igazolhatóként), Mirko Ivanovszki (macedón, szabadon igazolható, érdeklődik iránta: Dinamo Bucuresti – Románia), Kleinheisler László (Werder Bremen – Németország), Szekeres Adrián (Gyirmót)
Kölcsönbe távozók: Baksa Dénes (Siófok), Bognár Bence (Siófok), Gábor Péter (Siófok), Horváth Tamás (Mezőkövesd), Filip Pajovics (szerb, Puskás AFC)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Lang Ádám, Alhassane Soumah (guineai, Mantova FC – Olaszország), Dinko Trebotic (horvát, Bnei Jehuda – Izrael, RNK Split – Horvátország)

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A DVSC-NÉL
Érkezők: Holman Dávid (FTC, az ősszel kölcsönben Lech Poznan – Lengyelország), Takács Tamás (DVTK)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Kertész Tamás (Békéscsaba), ifj. Sándor Tamás (Balmazújváros)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Kovács Lóránt (romániai, U. Cluj – Románia)
Távozók: Balogh Norbert (US Palermo – Olaszország), Zsidai László (Puskás AFC)
Kölcsönbe távozók: Geoffrey Castillion (holland, Puskás AFC), Sós Bence (Mezőkövesd), Szilvási Péter (Mezőkövesd)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Bódi Ádám (Videoton FC), Szécsi Márk (Nyíregyháza)

 

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
3 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
3 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
5 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
7 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
23 órája

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:31

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34
Ezek is érdekelhetik