MLSZ: a fél NB I-et megbüntette a fegyelmi bizottság

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.11.03. 17:32
Hat csapat (azaz a labdarúgó NB I-es mezőny fele), a DVSC, a Diósgyőr, a Honvéd, a Videoton, az Újpest és a Békéscsaba is pénzbüntetést kapott a 14. forduló után.

NB I

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága (FEB) a DVSC–Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban a DVSC-t mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 forint, a Honvédot mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A FEB a Videoton–Diósgyőr mérkőzéssel kapcsolatban a Videotont mint visszaesőt, szurkolói részéről pirotechnikai eszköz beviteléért, használatáért és bedobásáért 50 000 forint, a Diósgyőrt mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A FEB a Békéscsaba–Újpest mérkőzéssel kapcsolatban a Békéscsabát mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezetek szidalmazása) 50 000 forint, az Újpestet mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezetek szidalmazása) 100 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB II

Kónya Márk (Balmazújváros) 1, Papp Ferenc (Balmazújváros) – mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, szándékosan torkon ütötte ellenfelét – 4, Kiss László (Balmazújváros) – mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, ököllel mellbe ütötte ellenfelét – 4 és Vágó Levente Martin (Szigetszentmiklós) 1, soron következő felnőtt bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott. NB I

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága (FEB) a DVSC–Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban a DVSC-t mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 forint, a Honvédot mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A FEB a Videoton–Diósgyőr mérkőzéssel kapcsolatban a Videotont mint visszaesőt, szurkolói részéről pirotechnikai eszköz beviteléért, használatáért és bedobásáért 50 000 forint, a Diósgyőrt mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A FEB a Békéscsaba–Újpest mérkőzéssel kapcsolatban a Békéscsabát mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezetek szidalmazása) 50 000 forint, az Újpestet mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezetek szidalmazása) 100 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB II

Kónya Márk (Balmazújváros) 1, Papp Ferenc (Balmazújváros) – mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, szándékosan torkon ütötte ellenfelét – 4, Kiss László (Balmazújváros) – mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, ököllel mellbe ütötte ellenfelét – 4 és Vágó Levente Martin (Szigetszentmiklós) 1, soron következő felnőtt bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Magyar Kupa

A FEB a ZTE–Újpest mérkőzéssel kapcsolatban az Újpestet mint visszaesőt szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása ) 100 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

Színes lapok miatt kiszabott pénzbüntetés

Vasas 30, Balmazújváros 20, SZTK 17.5, Szekszárd 14, Andráshida 12, Mosonmagyaróvár 12 ezer forint.

NB III-as, futsallal és női futballal kapcsolatos büntetésekért kattintson ide!

Legfrissebb hírek

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
15 órája

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

Kl: a DVSC-nek szerencséje volt, a Paksnak nem, FTC–Ajax és KÍ–ETO is jöhetne

Európa-konferencialiga
2026.06.17. 14:41

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos

Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik