NB I: Felcsúton tele a vendégszektor, zöld-fehérek már nem jöhetnek
A Puskás Akadémia FC a hivatalos honlapján tudatta, hogy megtelt a Ferencváros szurkolóinak fenntartott szektor a szombati PAFC–FTC bajnoki meccsre.
„Felhívjuk a kedves szurkolók figyelmét, hogy a szombati Puskás Akadémia FC–Ferencvárosi TC mérkőzésre elkelt minden belépő a vendégszektorba, jegyeket már csak a hazai és a semleges szektorokba válthatnak. Figyelem! Ferencvárosi szurkolói kártyával nem lehetséges jegyvásárlás az utóbbi két szektorba. Azokat, akik zöld-fehér ruházatban vagy szurkolói eszközökkel próbálnak belépni a hazai és semleges szektorba, a biztonsági őrök nem engedik be a Pancho Arénába” – írja közleményében a PAFC.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38
Ezek is érdekelhetik






