ETO: a grúz támadó másodszor is hazatért Győrből
Giorgi Kvilitaia távozik a Győri ETO labdarúgócsapatától, és – immár másodszor – hazatér Grúziába, ezúttal a Dinamo Tbiliszihez.
Kvilitaia 2013 telén igazolt először a Győrhöz, ám abban az évben nyáron már távozott is a Dila Gorihoz. Tavaly nyáron az ETO ismét szerződtette a támadót, aki ebben a szezonban 11 bajnoki meccsen egy gólt és egy gólpasszt jegyzett.
Bár a megállapodása 2017-ig érvényes a Rába-parti klubbal, a transfermarkt.de oldal szerint ingyen távozik a következő idényben csak az NB III-ban induló klubtól a Dinamo Tbiliszihez.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik




