Szpari: bíznak a licencben, már rendezték a tartozást

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.05.13. 18:00
A Nemzeti Sport információi szerint a Nyíregyháza azért nem kapott NB I-es licencet, mert a klub korábbi játékosa, Diego Balbinot feljelentette a klubot. Mindezt a klub honlapján megjelent hír is megerősítette, azzal a kiegészítéssel, hogy már rendezték a játékos felé fennálló tartozást.

Balbinot 2010-ben volt a csapat játékosa, feljelentette a FIFA-nál az együttest, mert tartozott neki. A klub honlapján megjelent hír szerint a jelenlegi tulajdonosa már rég átutalta a tartozás összegét, de az erről szóló igazolás még nem érkezett meg Brazíliából. A Szpari fellebbez, és május 26-ig beszerzi a játékostól a szükséges papírt, amely bizonyítja, hogy valóban kifizette az összeget.

Legfrissebb hírek

Kovácsréti Márk: Amikor elhagyta a lábam a labda, éreztem, hogy ebből gól lesz

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:03

Gólzáporos mérkőzésen, pontszerzéssel búcsúzott az élvonaltól a Kazincbarcika

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 19:39

Az ETO megakadályozhatja, hogy a Fradi 100 éve nem látott sorozatot állítson be

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 13:18

Németh Krisztián gólpasszal búcsúzott az MTK közönségétől, de a kék-fehérek így sem tudták legyőzni a Szparit

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 14:54

Ha az Újpest bő 10 év után újra legyőzi a Fradit, már vasárnap bajnok lehet az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.01. 12:44

A ZTE látványos futballja nem vezetett eredményre, harmadszor is kikapott az idényben a Nyíregyházától

Labdarúgó NB I
2026.04.25. 21:26

Az ETO legutóbb abban az évben tudta megverni a Debrecent, amikor negyedszer bajnok lett

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 13:50

Kilenc gól a Szuszában! A parádézó Újpest ötgólos győzelmet aratott a Nyíregyháza ellen

Labdarúgó NB I
2026.04.17. 21:52
Ezek is érdekelhetik