NB I: Annyi sérültünk volt, támadót sem tudtam beküldeni - Kondás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.04.26. 21:24
A labdarúgó NB I 25. fordulójának záró mérkőzésén 1–1-es döntetlent játszott egymással a Budapest Honvéd és a Debrecen. A két piros lapot is hozó mérkőzés után Kondás Elemér, a DVSC-Teva vezetőedzője a sok sérült miatt kesergett, Marco Rossi pedig a kiállítását firtatta.


„Mindkét csapat bevállalta a párharcokat, így nagy játék nem tudott kialakulni, és akkor tudtunk gólt lőni, amikor passzoltunk kettőt. Azért jöttünk, hogy megnyerjük a mérkőzést, pont átszerveztük a csapatot, és próbáltunk támadóbbá válni, amikor jött a kiállítás” – értékelt a Honvéd elleni mérkőzés után Kondás Elemér, a DVSC vezetőedzője.

„Nem tudom mi történt a kiállításnál, így döntött a játékvezető... A végén mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, így azt mondom, hogy reális az 1–1-es végeredmény. Voltak problémáink a mérkőzés előtt, többen is belázasodtak, és sok volt a sérült, elöl csak egy Ibránk (Ibrahima Sidibe – a szerk.) volt, így nem nagyon tudtam a támadósorban cserélni.”

Marco Rossit, a Honvéd trénerét Vad II István játékvezető az összecsapás 71. percében a lelátóra küldte.

„Úgy gondolom, nem lesz ennek következménye. Beléptem a pályára, és elhagytam az edzők számára kijelölt területet. A saját játékosomnak magyaráztam épp, de a játékvezető ezt nem érthette, és emiatt küldhetett el a kispadtól.”

„Küzdenünk kell azért, hogy bent maradjunk az NB I-ben. Amikor a minőségben különbségek vannak, akkor az adott csapatnak bele kell tennie azt a pluszt, amit csak lehet, nálunk ez a küzdelmet jelenti, ezzel tudjuk ellensúlyozni a riválisaink tudásbeli fölényét. Az volt a nagy probléma, hogy az utolsó percben is kihagytunk például egy olyan nagy helyzetet, amit a másik fél biztos berúgott volna.”
„Mindkét csapat bevállalta a párharcokat, így nagy játék nem tudott kialakulni, és akkor tudtunk gólt lőni, amikor passzoltunk kettőt. Azért jöttünk, hogy megnyerjük a mérkőzést, pont átszerveztük a csapatot, és próbáltunk támadóbbá válni, amikor jött a kiállítás” – értékelt a Honvéd elleni mérkőzés után Kondás Elemér, a DVSC vezetőedzője.

„Nem tudom mi történt a kiállításnál, így döntött a játékvezető... A végén mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, így azt mondom, hogy reális az 1–1-es végeredmény. Voltak problémáink a mérkőzés előtt, többen is belázasodtak, és sok volt a sérült, elöl csak egy Ibránk (Ibrahima Sidibe – a szerk.) volt, így nem nagyon tudtam a támadósorban cserélni.”

Marco Rossit, a Honvéd trénerét Vad II István játékvezető az összecsapás 71. percében a lelátóra küldte.

„Úgy gondolom, nem lesz ennek következménye. Beléptem a pályára, és elhagytam az edzők számára kijelölt területet. A saját játékosomnak magyaráztam épp, de a játékvezető ezt nem érthette, és emiatt küldhetett el a kispadtól.”

„Küzdenünk kell azért, hogy bent maradjunk az NB I-ben. Amikor a minőségben különbségek vannak, akkor az adott csapatnak bele kell tennie azt a pluszt, amit csak lehet, nálunk ez a küzdelmet jelenti, ezzel tudjuk ellensúlyozni a riválisaink tudásbeli fölényét. Az volt a nagy probléma, hogy az utolsó percben is kihagytunk például egy olyan nagy helyzetet, amit a másik fél biztos berúgott volna.”

Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Marco Rossi: Kazahsztán gyakorlatilag agresszív transzban játszotta végig a mérkőzést

Magyar válogatott
2026.06.09. 22:45

Marco Rossi: A szurkolók megérdemlik, hogy közelről lássák a játékosokat

Magyar válogatott
2026.06.08. 18:52

Marco Rossi a bravúrokat bemutató Yaakobishvili Áront és a hibája után stabilan játszó Osváth Attilát is megdicsérte

Magyar válogatott
2026.06.05. 22:40

Újratervezés 2.0 – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.04. 23:47

Marco Rossi: Óriási büszkeség nekem a magyar válogatott irányítása; Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

E-újság
2026.06.04. 23:41
Ezek is érdekelhetik