Győri ETO: „Lett volna befektető, de nem veheti meg a klubot”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.04.22. 15:46
Mint arról beszámoltunk, Borkai Zsolt, Győr polgármestere kedden kifejezetten borús képet vázolt a labdarúgó NB I-ben szereplő ETO jövőjéről. A Magyar Olimpiai Bizottság elnöke most hozzátette, ha jön egy befektető, akkor sem tudja megvenni a klubot, így az egyetlen remény jelenleg az NB III-as indulás.

„Ha ma idejön egy befektető nagyon sok pénzzel, akkor sem tudja megvásárolni a klubot. Volt egyébként ilyen jelentkező, ám a jelenlegi jogi szabályok nem teszik lehetővé az ETO FC megvételét” – mondta az o2hir.hu-nak Borkai Zsolt. o2hir.hu-nak Borkai Zsolt.

„Az egyedüli lehetőség, hogy a licencet továbbvisszük, és akadémiaként működik a csapat a jövőben, a klub pedig az NB III-ban folytatja. Erre van esély, de ez is halvány remény csak. Néhány napon belül kiderül, mi a megoldás kulcsa” – tette hozzá a győri polgármester.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35

Kapitális harcsát fogott Borkai Zsolt Győrben

Egyéb egyéni
2026.03.06. 13:08

Borbély Balázs: Boldog vagyok, hogy ilyen sok örömet tudtunk szerezni a szurkolóknak

Labdarúgó NB I
2025.12.21. 08:37
Ezek is érdekelhetik