PMFC: Uzoma már nincs egyedül, itt van Ugochukwu is!

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.10.10. 18:11
A pécsi labdarúgó-szurkolók egyik kedvence, Uzoma Eke egy ideje a testvérével él a baranyai megyeszékhelyen, sőt mi több, az öcs, Ugochukwu Emmanuel Eke immár a PMFC U21-es csapatánál edz – igaz, leigazolva nincs.

„Szeretnék majd Európában futballozni – idézi a bama.hu Ugochukwu Ekét, aki a szintén apró termetű testvérénél is alacsonyabb fél fejjel. – Természetesen a bátyám útján szeretnék járni, aki elért már egyet s mást."bama.hu Ugochukwu Ekét, aki a szintén apró termetű testvérénél is alacsonyabb fél fejjel. – Természetesen a bátyám útján szeretnék járni, aki elért már egyet s mást."

A labdával jobbal és ballal is jól bánó Ugochukwu odahaza Nigériában kapott két-három ajánlatot, de nem kötött szerződést egy klubbal sem, a báty sikerein felbuzdulva inkább szeretné megkezdeni európai karrierjét.

„Boldog vagyok, hogy itt van a testvérem, velem van a szerelmem, Mónika, minden szuper!” – áradozott az idősebb Eke, Uzoma, akinek van még egy 16 éves fiú-, továbbá két lánytestvére.

Legfrissebb hírek

Dragóner Attila lett a PMFC sportigazgatója

Labdarúgó NB II
2025.12.02. 21:12

NB III: otthon ikszelt a Pénzügyőrrel a Fradi; elmaradt az ETO Akadémia és a Budaörs meccse

Labdarúgó NB II
2025.11.23. 17:29

NB III: a hajrában döntötte el a Kaposvár elleni rangadót a PMFC

Labdarúgó NB II
2025.09.27. 19:05

NB III: új tulajdonos vette át a Pécsi MFC-t

Labdarúgó NB II
2025.09.09. 18:42

Már a 16 között megismétlődik a bajnoki bronzcsata a női Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2025.09.09. 15:17

„Pécsi a szívünk” – új klubhimnusza van a PMFC-nek

Labdarúgó NB II
2025.07.14. 11:44

Régi-új ismerős ül le a PMFC kispadjára

Labdarúgó NB II
2025.07.01. 18:38

Belső védő a Kazincbarcika második nyári érkezője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.16. 17:44
Ezek is érdekelhetik