NB I: Tischler bombájával nyert Nyíregyházán a Puskás Akadémia
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Puskás Akadémia FC Tischler Patrik első félidőben szerzett bombagóljával 1–0-ra nyert Nyíregyházán, így sorozatban a negyedik bajnokiján diadalmaskodott. A mérkőzés krónikájához tartozik még, hogy Lorentz Márton kiállítása miatt a felcsútiak az utolsó fél órában emberhátrányban futballoztak.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38
Ezek is érdekelhetik






