MK: Délczeg-gól itt is, ott is, KTE-siker Zalában

2014.09.10. 18:59
A labdarúgó Magyar Kupa második fordulójában a Kecskeméti TE a félidei egygólos hátrány után 3–2-re legyőzte idegenben a Zalaegerszeget.

Délczeg Gergely hiába szerzett az első félidő végén előnyt a hazaiaknak, a támadó a fordulás után a saját kapujába csúsztatott, a folytatásban pedig a vendégek használták ki jobban a helyzeteiket: Bebeto és a ZTE-nevelés Balázs Zsolt is betalált, a csereként beállt Vittman Ádám gólja után pedig már túl nem maradt elég idejük a zalaiaknak az egyenlítésre.

MAGYAR KUPA
2. FORDULÓ
ZALAEGERSZEGI TE (II.)–KECSKEMÉTI TE 2–3
(1–0)
Zalaegerszeg, 600
néző. V: Kovács J. Z. (Lémon O., Takács G.)
ZTE:
Szappanos – Simonfalvi, Króner, Forgács, Fodor – Horváth A., Kovács Gy., Melczer (Bailo, 73.) – Szöllősi (Babati, 68.), Grbic (Vittman, 82.) – Délczeg. Vezetőedző: Lőrincz Emil
KECSKEMÉT:
Németh V. – Botka, Karan, Varga R., Fótyik – Kitl, Vukaszovics – Balázs Zs., Szavics (Novák, 63.), Gréczi (Pilipovics, 78.) – Bebeto (Farkas A., 85.). Vezetőedző: Bekő Balázs
Gólszerző:
Délczeg (1–0) a 45., Délczeg (öngól, 1–1) a 47., Bebeto (1–2) az 59., Balázs Zs. (1–3) a 84., Vittman (2–3) a 89. percben