KTE: aláírt a Mezőkövesdről kölcsönbe érkező védő

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.08.15. 14:13
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy idényre kölcsönvette az élvonaltól búcsúzó Mezőkövesd szlovákiai védőjét, Dominik Fotyikot.

A 23 esztendős védő péntek délután írta alá szerződését, és a papírmunka elintézése után hamarosan már pályára is léphet.

A szlovák állampolgárságú, korábbi korosztályos válogatott hátvéd legutóbb a Mezőkövesd színeiben futballozott az élvonalban, ahol 20 meccsen szerepelt. Ezt megelőzően az NB II-es Kazincbarcikában, valamint hazájában futballozott, az MSK Zilina játékosaként a szlovák első osztályban is pályára léphetett.

A nyári felkészülési időszak során az MTK által tesztelt, valamint a Dunaújvárossal szóba hozott ballábas játékos a védelem közepén és bal oldalán is bevethető, egy évre kölcsönbe érkezett Kecskemétre a Mezőkövesdtől.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A KTE-NÉL
Érkezők: Bebeto (szenegáli, Lugano – Svájc, kölcsön után végleg), Botka Endre (Bp. Honvéd, kölcsönbe), Henri Eninful (togói, Újpest – kölcsön után végleg), Novák Csanád (Győri ETO), Sztojan Pilipovics (szerb, OFK Beograd – Szerbia), Polyák Kristóf (Bp. Honvéd), Ivan Lovric (szabadon igazolható – legutóbb Bp. Honvéd), Tölgyesi Viktor (Békéscsaba – kölcsönből vissza), Tomás Tujvel (szlovák, Videoton – kölcsönbe), Dominik Fotyik (szlovákiai, Mezőkövesd)
Távozott/távozhat: Burics András (DVSC – kölcsönből vissza), Eliomar Correia (brazil, Partizan Beograd – Szerbia, kölcsönből vissza), Forró Gyula (Újpest), Nagy Patrik (?), Pekár László (Nyíregyháza), Vukasin Polekszics (montenegrói, DVSC – kölcsönből vissza), Póti Krisztián (Nyíregyháza), Simon András (Győri ETO – kölcsönből vissza), Szécsi Márk (DVSC – kölcsönből vissza, onnan Nyíregyháza), Brahima Touré (elefántcsontparti, Lugano – Svájc, kölcsönből vissza)
Kiszemeltek:Kovács Ádám (DVSC), Kuti Krisztián (DVSC, legutóbb Létavértes), Joachim Mununga (belga, legutóbb Mons – Belgium)
Legfrissebb hírek

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
50 perce

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
17 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik