FTC: az Everton elviheti Besicet a Swansea és a West Ham elől

2014.07.11. 07:46
A legfrissebb angliai sajtóhírek szerint az Everton labdarúgócsapata ajánlatot tett Muhamed Besicért, a Ferencváros bosnyák válogatott játékosáért.

Tovább folytatódik a szappanopera Muhamed Besic klubváltásáról. Néhány napja még arról lehetett olvasni, hogy a bosnyák válogatott játékost 4 millió fontért a Swansea City veszi meg, a csütörtök esti hírek azonban már arról szóltak, hogy mégis az Evertonban köthet ki Besic.

A Mirror szerint a liverpooli klub is 4 millió fontot ajánlott a vb-n jó teljesítményt nyújtó ferencvárosi futballistáért, míg a Daily Mail úgy tudja, hogy 2.5 millió fontot kaphat érte a Fradi, plusz a későbbiekben különböző feltételek teljesülése esetén további összegek üthetik a zöld-fehérek markát. Néhány napja még arról lehetett olvasni, hogy a bosnyák válogatott játékost 4 millió fontért a Swansea City veszi meg, a csütörtök esti hírek azonban már arról szóltak, hogy mégis az Evertonban köthet ki Besic.

A Mirror szerint a liverpooli klub is 4 millió fontot ajánlott a vb-n jó teljesítményt nyújtó ferencvárosi futballistáért, míg a Daily Mail úgy tudja, hogy 2.5 millió fontot kaphat érte a Fradi, plusz a későbbiekben különböző feltételek teljesülése esetén további összegek üthetik a zöld-fehérek markát.

A Daily Mail megemlíti, hogy a West Ham United szintén nem tett még le Besic megszerzéséről.

Legfrissebb hírek

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
5 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
20 órája

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07
Ezek is érdekelhetik