Fradi: A bajnoki címet nem adják oda csak úgy - Gera

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.07.10. 21:51
Gera Zoltán tudja, keményen kell dolgoznia a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvárosnak, ha bajnokságot akar nyerni.


„Köszönöm szépen jól vagyok – kezdte nyilatkozatát Gera Zoltán az MTVA kamerái előtt az FTC–Sliema Wanderers Európa-liga-selejtező mérkőzés félidejében. – Tegnap sikerült aláírni a szerződést, nagyon örülök neki. Úgy érzem, ez volt a legmegfelelőbb döntés a számomra, hogy hazajöjjek. Kellemes tíz évet töltöttem el Angliában, remélem, minél előbb játszhatok a csapatban. Már korábban is szó volt róla, hogy hazatérek, de a klub és én sem akartam elkiabálni semmit. Örülök, hogy végül így alakult, már fél éve megfordult a fejemben, hogy haza kellene jönni. Egy csapatban érdemes nekem játszani Magyarországon, ez a Ferencváros. Mindenki tudja, hogy kötődök a klubhoz, itt lettem elismert és sikeresebb futballista. Innen kerültem ki Angliába, de nem felejtettem el az itt töltött négy évet, örömmel jöttem vissza. Remélem, visszanyerem az erőmet és a formámat, s hasznára lehetek a csapatnak.”

„Az elmúlt hónapokban gyakran megállítottak Fradi-szurkolók, és kérdezték, nem térek-e vissza a Ferencvároshoz. Érdekes, az ezelőtti kilenc évben ilyen kérdéseket nem kaptam, lehet ők is éreztek valamit. Nagyon kedvesen fogadtak, tárt karokkal vártak. Szeretnék hasznára lenni a csapatnak, örömet szerezni a közönségnek és jól játszani” – tette hozzá a hazatérő ferencvárosi játékos.

„Az elmúlt tíz évben sokat változott a magyar futball, van három-négy csapat, amely harcol a bajnoki címért. Gondolok itt a Debrecenre, a Győrre, a Videotonra és remélem, mi is ott leszünk az aranyéremért folytatott küzdelemben. Természetesen az a célom, hogy bajnokságot nyerjünk, de ezt nem adják csak úgy oda, ezért sokat kell dolgozni, s mi azon vagyunk” – vélekedett Gera Zoltán.


„Köszönöm szépen jól vagyok – kezdte nyilatkozatát Gera Zoltán az MTVA kamerái előtt az FTC–Sliema Wanderers Európa-liga-selejtező mérkőzés félidejében. – Tegnap sikerült aláírni a szerződést, nagyon örülök neki. Úgy érzem, ez volt a legmegfelelőbb döntés a számomra, hogy hazajöjjek. Kellemes tíz évet töltöttem el Angliában, remélem, minél előbb játszhatok a csapatban. Már korábban is szó volt róla, hogy hazatérek, de a klub és én sem akartam elkiabálni semmit. Örülök, hogy végül így alakult, már fél éve megfordult a fejemben, hogy haza kellene jönni. Egy csapatban érdemes nekem játszani Magyarországon, ez a Ferencváros. Mindenki tudja, hogy kötődök a klubhoz, itt lettem elismert és sikeresebb futballista. Innen kerültem ki Angliába, de nem felejtettem el az itt töltött négy évet, örömmel jöttem vissza. Remélem, visszanyerem az erőmet és a formámat, s hasznára lehetek a csapatnak.”

„Az elmúlt hónapokban gyakran megállítottak Fradi-szurkolók, és kérdezték, nem térek-e vissza a Ferencvároshoz. Érdekes, az ezelőtti kilenc évben ilyen kérdéseket nem kaptam, lehet ők is éreztek valamit. Nagyon kedvesen fogadtak, tárt karokkal vártak. Szeretnék hasznára lenni a csapatnak, örömet szerezni a közönségnek és jól játszani” – tette hozzá a hazatérő ferencvárosi játékos.

„Az elmúlt tíz évben sokat változott a magyar futball, van három-négy csapat, amely harcol a bajnoki címért. Gondolok itt a Debrecenre, a Győrre, a Videotonra és remélem, mi is ott leszünk az aranyéremért folytatott küzdelemben. Természetesen az a célom, hogy bajnokságot nyerjünk, de ezt nem adják csak úgy oda, ezért sokat kell dolgozni, s mi azon vagyunk” – vélekedett Gera Zoltán.

Legfrissebb hírek

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
1 órája

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
Tegnap, 20:39

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
Tegnap, 11:36

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:17

Kubatov Gábor: Ha a Fradinak ez lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:07
Ezek is érdekelhetik