DVSC: „Öt klub is nagyobb költségvetésből gazdálkodik”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.25. 13:48
Szima Gábor, a klub elnöke elmondta, vélhetően öt NB I-es klub is nagyobb költségvetésből gazdálkodik, de ezzel együtt erősnek tartja a jelenlegi keretet, amelyet ha a lehetőségeik engedik, tovább erősítenek.

„A híreket, a csapatok körüli hirdetési aktivitást figyelve legalább öt klub vélhetően nagyobb költségvetésből gazdálkodik, mint a DVSC-Teva” – idézi Szima Gábor Hajdú-bihari Naplónak adott interjúját a dvsc.hu.dvsc.hu.

„Az elmúlt időszakban új, nagy szponzor nem csatlakozott a DVSC-hez, ezért előreláthatólag a költségvetésünk nem változik az előző szezonbelihez képest. Június dereka óta együttműködünk a Nagyerdei Stadiont üzemeltető céggel, velük együtt dolgozunk a bevételek növelésén. Reményeink szerint ebben az évadban olyan hirdetőket is partnereink között tudhatunk, akik eddig óvatosak voltak a magyar futballal. Jelentősen emelnünk kell a bevételeinket annak érdekében, hogy nemzetközi szinten is versenyképes büdzsével dolgozhassunk” – tette hozzá az elnök, aki szerint elég erős a jelenlegi keret is.

„Folyamatosan dolgozunk a csapat további megerősítésén. Többször elmondtam az utóbbi időszakban, ez nem csupán szándék kérdése. A klub anyagi helyzetéhez képest erős a keretünk, de minden döntésnél a rendelkezésre álló büdzsé az alapja az igazolásoknak. A DVSC-Teva sikereinek egyik záloga, hogy pontosan addig nyújtózkodunk, ameddig a takarónk ér.”

Szima bízik benne, hogy az új stadionban évente több telt házas mérkőzésük lesz, az átlagos nézőszám pedig eléri a 12 ezer főt.

Legfrissebb hírek

Herczeg András elmondta, hogy miért nem vállalta a szövetségi kapitányi tisztséget

Labdarúgó NB I
2 órája

DVSC: nincs megállapodás Sergio Navarróval a hosszabbításról

Labdarúgó NB I
23 órája

Megvan, mikor dől el a bajnoki cím és dobogó sorsa az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 14:06

Győri ünnep Tatabányán, könnyed játékkal lett kupagyőztes az ETO

Kézilabda
2026.05.03. 20:07

Hétgólos rangadó a dobogóért: a Paks legyőzte a DVSC-t, és meg is előzte

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 15:30

Szűcs Tamás szerint ütőképes marad a bronzéremre hajtó Loki

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 11:48

Ha az Újpest bő 10 év után újra legyőzi a Fradit, már vasárnap bajnok lehet az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.01. 12:44

Nem lett meg a második debreceni győzelme az évszázadban, de így is élen az ETO

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 21:25
Ezek is érdekelhetik