A tavasz egyik nagy rangadóját rendezték a labdarúgó NB I huszonharmadik fordulójában: a Debrecen 2–2-es döntetlent játszott a Győri ETO-val. A tabella első és második helyezettje között 8 pont van, de Horváth Ferenc csapata nem adja fel a harcot, továbbra is bízik benne, hogy meg tudja védeni címét.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






