A Cívishír beszámolója szerint Kósa Lajos, Debrecen polgármestere, a DVSC és az egyetem vezetői szakmai konzultáció és kapcsolatépítés céljából az FC Barcelona vendégei lesznek.
Kósa Lajos és Szima Gábor, a DVSC elnöke szerdán sajtótájékoztató keretében számol be az út részleteiről, de az oldal úgy tudja, a debreceni küldöttség legfontosabb célja állandó szakmai kapcsolatot kiépíteni a világ leghíresebb klubjával, továbbá spanyol szakembereket csábítani a debreceni utánpótláshoz.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





