NB I: Nem vagyunk elégedettek - Gomes; Egy 11-est nem adtak meg - Pintér

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.08.25. 23:11
José Gomes, a Videoton vezetőedzője annak ellenére nem elégedett a Győri ETO otthonában megszerzett egy ponttal, hogy elismerte, hogy az első húsz percet elpazarolták a mérkőzésen. A győri Pintér Attila szerint a szünet előtt végig jobbak voltak, a játékvezető azonban nem adott meg nekik egy jogos tizenegyest és a sárga lapokat sem egyenlő mérvével osztogatta.

„Mindkét csapat nyerni szeretett volna. Ők még nem győztek a szezonban, úgyhogy mindent megtettek a sikerért. Mindkét együttesnek volt egy-két lehetősége a gólszerzésre. Nem vagyunk elégedettek az eredménnyel, de úgy gondolom, hogy a Győr annak ellenére harcban van a bajnoki címért, hogy csak négy pontot szereztek" – mondta José Gomes a Sport Tv-nek.José Gomes a Sport Tv-nek.

„Az első húsz percben volt egy kis problémánk a letámadásainkkal, mert három középhátvéddel kezdtek, Kamber volt a harmadik. Mi pedig elpazaroltuk ezt a húsz percet, mert rosszul voltunk megszervezve. Ezután azonban úgy vélem, hogy mi irányítottuk a mérkőzést. Mindkét csapat jól játszott, de nem vagyunk elégedettek az eredménnyel."

Pintér Attila szerint nem csak a mérkőzése elején, hanem az egész első játékrészben irányított a Győri ETO. És a játékvezetőn is számon kért egy meg nem adott tizenegyest.

„Azt gondolom, hogy nem csak az első húsz percben voltunk jobbak, az első félidőben eldönthettük volna az mérkőzést. 1–0-nál volt kapufánk, volt egy százszázalékos tizenegyesünk is, amit nem kaptunk meg és volt két-három olyan lehetőségünk is, amelyeket, ha kihasználjuk, két-háromgólos előnyre tehettünk volna szert.

„Nagyon jó meccset játszott mindkét csapat, itt is és a tévé előtt is jól szórakozott a közönség. A második félidőben nekünk is és a Videotonnak is megvoltak a lehetőségei. Nem azt mondom, hogy igazságos eredmény született, de ami az egyik oldalon sárga lap, annak a másik oldalon is annak kell lennie. És akkor lehet, hogy azok a játékosaink, akik az elsőnél megkapták, nem kapnak, és akkor bátrabban játszunk a középpályán. De nem szeretnék a játékvezetéssel foglalkozni. Nagyon jó mérkőzés volt, de már meccsek óta nincs szerencsénk, a mérkőzés fordulópontjaiból nem jól jövünk ki."

Legfrissebb hírek

Fehérvári győzelmével feljutott a Vasas az élvonalba, fontos pontokat szerzett a Budafok és a Szentlőrinc – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 21:10

Két gólt lőtt a Vasas a hajrában Fehérváron, és feljutott az NB I-be

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 18:55

A Videoton a visszavágásért, a Vasas az élvonalért játszik az NB II vasárnapi rangadóján

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 11:02

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Simán győzött a Vidi Szegeden; súlyos sérülés két pályán is; menekül a Soroksár – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.04.19. 21:00

Öt perc alatt két gólt lőtt, majd simán nyert a Videoton Szegeden

Labdarúgó NB II
2026.04.19. 16:44

Pontot rabolt a Soroksár Fehérvárról

Labdarúgó NB II
2026.04.11. 18:52

A Videoton a szünet után néhány percen belül lerendezte a meccset a Kövesd ellen

Labdarúgó NB II
2026.04.05. 17:54
Ezek is érdekelhetik