Honvéd: Testardi mellett Andrea Mancini álma is a Sampdoria

Vágólapra másolva!
2013.08.11. 18:59
Emanuele Testardi mellett a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd másik olasz játékosa, Andrea Mancini is úgy nyilatkozott, nagyon szívesen játszana a Sampdoriában. Roberto Mancini fia szerint senkinek sem kell magyarázni, milyen fontos családja számára a genovai klub.

„Genovában születtem, és Ön talán jobban tudja, hogy a családom számára mennyire fontos a Sampdoria, szóval egy álmom válna valóra, ha a Sampban játszhatnék. Ifjúsági játékosként volt kapcsolatfelvétel a klub és közöttem, de semmi konkrét nem történt” – nyilatkozta Andrea Mancini a XIX Secolo olasz lapnak.Andrea Mancini a XIX Secolo olasz lapnak.

„Még nem vagyok top formában, mivel kihagytam az alapozást, de ha az edző számít rám, akkor pályára lépek a vasárnapi derbin. Most hátrébb, a védelem előtt játszom. Korábban a csatárok mögött kaptam szerepet, de édesapám szerint is jobban passzol az új poszt hozzám” – tette hozzá Roberto Mancini fia, akinek édesapja a Sampdoria ikonja volt játékoskorában.

Legfrissebb hírek

Kisvárdai érkező, újpesti távozó – indulnak a téli átigazolások az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.12.16. 14:10

Ahogy azt Révész Attila előre jelezte, máris megvan a Kisvárda első téli érkezője

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 16:55

Varga Barnabás téli szerződtetése még az arab világban is kuriózumnak számítana

Labdarúgó NB I
2025.12.02. 16:51

Az Újpest védője megérkezett Bukarestbe – fotó, videó!

Labdarúgó NB I
2025.12.01. 11:25

Az Újpest légiósát botrányhősként mutatják be Romániában

Labdarúgó NB I
2025.11.29. 12:29

Rangadót nyert Angyalföldön, és élre állt a Honvéd az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.24. 21:56

ETO: az NB II-ben bizonyíthat a kanadai csatár

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 14:35

Brazil harmadosztályú klub jelentette be az FTC-től távozott védőt

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 13:36
Ezek is érdekelhetik