PAFC: bosnyák U-válogatott védő érkezett Felcsútra

Vágólapra másolva!
2013.06.20. 12:51
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint bosnyák U-válogatott védőt szerződtethet az NB I-es Puskás Akadémia labdarúgócsapata.

A Nemzeti Sport Online úgy tudja, Enes Sipovic személyében bosnyák U-válogatott játékos érkezett a Puskás Akadémiához orvosi vizsgálatra. A 22 esztendős védő legutóbb a román élvonalbeli Otelul Galati-ban futballozott.

A 194 centis játékos a most befejeződő szezonban hat meccsen lépett pályára a román élvonalban.

A Puskás Akadémia vezetőedzője, Benczés Miklós nem erősítette meg értesülésünket, annyit azonban elárult, hogy valóban érkezett hozzájuk egy futballista orvosi vizsgálatra.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL
Érkezők:Chukwuchabem Enete „Morris” (nigériai,Heartland FC Owerri– Nigéria), Fejes András (Videoton)
Távozik/távozhat: Nagy Dániel (Videoton – kölcsönből vissza?), Papp Szilárd (Siófok)
Kiszemeltek: Németh Norbert (Egri FC), Lubos Hajdúch (szlovák, Kaposvári Rákóczi), Enes Sipovic (bosnyák, Otelul Galati – Románia)

 

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: egy bravúrra a történelmi sikertől a Puskás U19-es csapata

Utánpótlássport
2 órája

Fiatal védő érkezett az NB II-es Ajkához

Labdarúgó NB II
11 órája

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:19

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:34

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 16:26

Sergio Navarro: Amikor öt percet kell várni egy tizenegyes lecsekkolására, annak már semmi köze a futballhoz

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 08:43

A mérkőzés szünetében bemutatták, Arne Maier immár az Újpest játékosa

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 22:51

Fameyeh remek gólja döntött, a Puskás Akadémia nyert Újpesten

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 20:23
Ezek is érdekelhetik