NB I: legyőzte az MTK a Debrecent, de így sem érmes
A labdarúgó NB I 30., azaz utolsó fordulójában a lendületes és kissé szerencsés MTK 3–1-re legyőzte odahaza a címvédő Debrecent, de a kék-fehérek így sem tudtak a harmadik helyen zárni, mert riválisuk, a Budapest Honvéd nem maradt pont nélkül Szombathelyen.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik






