NB I: Valahogy nem éreztem a hazai pálya előnyét - Kondás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.05.26. 18:58
A DVSC-Teva labdarúgócsapatát irányító Kondás Elemér nem érezte a hazai pálya előnyét a Ferencváros elleni hazai bajnoki mérkőzésükön. A 3–2-re nyerő vendégek vezetőedzője, Ricardo Moniz azt emelte ki a találkozó után, hogy jó úton járnak.


A MÉRKŐZÉS UTÁNI NYILATKOZATOK, AZ M1 ALAPJÁN


KONDÁS ELEMÉR: „Nagyon jó mérkőzés volt, sajnos olyan gólokat kaptunk, amilyeneket nem lett volna szabad. A kiállítás után nehéz helyzetbe kerültünk, de a srácok tették a dolgukat becsülettel, egy rossz szavam nem lehet rájuk. Valahogy nem éreztem a hazai pálya előnyét a mai mérkőzésen. A Ferencváros kapott két sárga lapot két tizenegyesért, ennyi. Mi meg kaptunk nyolcat vagy nem tudom, mennyit. Mindegy, nem ezzel kell foglalkozni. Nyilván a kiállítás kicsit nehéz helyzetbe hozott minket, az az igazság, hogy az első félidőben voltak helyzeteink, azokat kellett volna jobban kihasználni.”
A MÉRKŐZÉS UTÁNI NYILATKOZATOK, AZ M1 ALAPJÁN


KONDÁS ELEMÉR: „Nagyon jó mérkőzés volt, sajnos olyan gólokat kaptunk, amilyeneket nem lett volna szabad. A kiállítás után nehéz helyzetbe kerültünk, de a srácok tették a dolgukat becsülettel, egy rossz szavam nem lehet rájuk. Valahogy nem éreztem a hazai pálya előnyét a mai mérkőzésen. A Ferencváros kapott két sárga lapot két tizenegyesért, ennyi. Mi meg kaptunk nyolcat vagy nem tudom, mennyit. Mindegy, nem ezzel kell foglalkozni. Nyilván a kiállítás kicsit nehéz helyzetbe hozott minket, az az igazság, hogy az első félidőben voltak helyzeteink, azokat kellett volna jobban kihasználni.”

RICARDO MONIZ: „Tizenkét év után tudtunk nyerni Debrecenben, ez talán mutatja, hogy jó úton járunk, fejlődésben vagyunk, ez egy jó jel nekünk. A mérkőzés előtt már tudtuk, hogy a dobogó nem elérhető, de mindenképpen presztízsmérkőzés volt a számunkra, hiszen az elmúlt évek legsikeresebb csapata ellen játszottunk idegenben, szerettük volna megmutatni, hogy mi is jó csapat vagyunk.”

Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
6 órája

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

Kl: a DVSC-nek szerencséje volt, a Paksnak nem, FTC–Ajax és KÍ–ETO is jöhetne

Európa-konferencialiga
2026.06.17. 14:41

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos

Légiósok
2026.06.16. 18:01

A Paks és a DVSC szerdán kap ellenfelet a Konferencialigában

Európa-konferencialiga
2026.06.16. 09:38

NB II: távozó Karcagon, csatárral erősített a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 08:45
Ezek is érdekelhetik