NB I: aránytalan volt a könnygáz alkalmazása Debrecenben
Szakszerűtlen és aránytalan volt a könnygáz alkalmazása a vasárnapi, DVSC-Teva–Ferencváros NB I-es labdarúgó bajnokin – állapította meg Papp Károly országos rendőrfőkapitány.
„Szakszerűtlen, mert a könnygáz bejutott az autóbuszok zárt terébe, alkalmazása pedig nem állt arányban a szurkolói csoportok passzív ellenálló magatartásával” – írta a police.hu. A rendőrségi akcióban egy kilencéves kislány is sérülést szenvedett, akinek ugyancsak jutott a könnygázból.
Legfrissebb hírek

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik







