Labdarúgás: a korábbi újpesti védőnek gyűjtöttek Törőcsikék

2013.05.23. 07:57
Több mint százezer forint gyűlt össze az egykori újpesti védő, Schumann Péter megsegítésére rendezett gálameccsen.

Az Old Boys-válogatott Polonkai Zoltánnal, Détári Lajossal, Törőcsik Andrással, Zámbó Sándorral megerősítve Vácon lépett pályára. A csapat legközelebb június 8-án Jászkiséren futballozik.



Legfrissebb hírek

Détári után Benbuali a következő NB I-es gólszerző világbajnokságon – videók

Foci vb 2026
2026.06.23. 07:29

Törőcsik András, a magyar futball elveszett zsenije

Magyar válogatott
2026.06.10. 15:51

Détári Lajos: Félrevezették Mezey Györgyöt Mexikóban

Magyar válogatott
2026.06.02. 06:31

„Engem hosszú évekig jegeltek!” – emlékszik pályája egy csöndes korszakára a vele készült videóban Détári Lajos

Magyar válogatott
2026.04.05. 12:09

Détáriék meghódították a Közel-Keletet

Népsport
2026.01.30. 09:13

Détári Lajos varázsolt Luzernben

Népsport
2026.01.13. 10:04

Életem meccse – ötven magyar labdarúgó emlékezett vissza az új könyvben

Magyar válogatott
2025.12.15. 12:16

A sokkoló eredmény Détári Lajos, Kiprich József, Lipcsei Péter és Juhász Roland szemszögéből

Magyar válogatott
2025.11.19. 06:29
Ezek is érdekelhetik