Felkészülés: ukrán csapattal hangol a DVSC az Újpestre

2013.03.21. 13:13
Felkészülési mérkőzést játszana szombaton a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva, Kondás Elemér vezetőedző tájékoztatása szerint az ukrán FK Hoverla Uzshorod lehet az ellenfél a válogatott meccsek miatti szünetben. A Loki a jövő vasárnap esedékes Újpest elleni bajnokira hangol.

„Természetesen jó lett volna, ha le tudjuk játszani a Pápa elleni meccset – kezdte Kondás Elemér, a DVSC vezetőedzője a dvsc.hu-nak. – Arra készültünk, hogy mérkőzés lesz, de az ismert körülmények miatt erre végül nem került sor. Minden játékosnak az a jó, ha futballozni tud, de alkalmazkodni kellett a kialakult helyzethez, ezért szerveztünk edzőmérkőzéseket. A hét végén szeretnénk játszani az Ungvárral, illetve kedden a Balmazújváros ellen léptünk pályára. A jövő héttől kezdve pedig ismét a megszokott edzésritmusban készülünk a bajnoki mérkőzésre, amely vasárnap lesz az Újpest ellen.”„Természetesen jó lett volna, ha le tudjuk játszani a Pápa elleni meccset – kezdte Kondás Elemér, a DVSC vezetőedzője a dvsc.hu-nak. – Arra készültünk, hogy mérkőzés lesz, de az ismert körülmények miatt erre végül nem került sor. Minden játékosnak az a jó, ha futballozni tud, de alkalmazkodni kellett a kialakult helyzethez, ezért szerveztünk edzőmérkőzéseket. A hét végén szeretnénk játszani az Ungvárral, illetve kedden a Balmazújváros ellen léptünk pályára. A jövő héttől kezdve pedig ismét a megszokott edzésritmusban készülünk a bajnoki mérkőzésre, amely vasárnap lesz az Újpest ellen.”

Az ungvári csapat 21 forduló után utolsó előtti az ukrán élvonalban.

Legfrissebb hírek

A ZTE edzőjelöltje Amorim időszakában dolgozott a Sportingnál – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:22

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Vasas: rajtra készen – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 22:47

Mexikói vezetőedzője lett a bajnok ETO FC-nek – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 18:58

A Ferencvárostól távozó védő elmondta, miért hagyta el Magyarországot

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 15:04

A ZTE bejelentette középső védője távozását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 07:14

A Rossi-korszak nyitányát és a rossz emlékű Leekens-érát idézi a válogatottra váró finn, kazah páros

Magyar válogatott
2026.06.05. 13:24

Kondás Elemér ismét leül az NB III-as DEAC kispadjára – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.03. 12:57
Ezek is érdekelhetik