Hétfőn elkezdi a felkészülést a tavaszi szezonra a labdarúgó NB I harmadik helyén telelő DVSC-Teva. Kondás Elemér vezetőedző az első héten kilenc edzést tart játékosainak – számol be róla a dvsc.hu.
A játékosoknak hétfő délelőtt fél kilencre kell megérkezniük az Oláh Gábor utcai stadionba, majd az ilyenkor szokásos vérvétel után a Sport Hotel futófolyosóján tart gyakorlást a Kondás Elemér vezette szakmai stáb. Kedden és csütörtökön már két tréning szerepel a programban, míg a hét többi napján egy edzéssel készülnek a tavaszi szezonra a debreceni futballisták.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14
Ezek is érdekelhetik





