A labdarúgó NB I 17. fordulójában a Siófok otthon, hétgólos mérkőzésen verte meg 4–3-ra az utolsó előtti helyezett Egert. A kiesési helyosztón a hevesiek kétszer is vezettek, végül azonban a Balaton-partiak örülhettek a létfontosságú győzelemnek. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a hazaiak csatára, Melczer Vilmos mesterhármast jegyzett a találkozón, habár mind a három találat büntetőből született.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






