A Sport Tv Harmadik Félidő Extra című műsorának vendége volt Tomiszlav Szivics. Az MVM Paks labdarúgócsapatának vezetőedzője elmondta: szeret üzengetni az edzőknek. Emellett arról is beszélt, hogy szerinte ki a legjobb magyar játékos az NB I-ben.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






