NB I: nagyon nehezen győzte le a Győr az Egert

2012.11.17. 15:52
A labdarúgó NB I 15. körében a listavezető Győr az utolsó előtti Egert fogadta, és a vártnál nehezebben szerezte meg a győzelmet. Sikerével őszi bajnok lett az ETO, azaz a bajnokság féltávjánál vezeti az NB I tabelláját (ne feledjük, két fordulót előrehoztak tavaszról erre az évre).
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában

Vízilabda
2026.05.20. 20:28

Vb-2026: Kínával és Indiával nem született még megállapodás a jogdíjakról

Foci vb 2026
2026.05.04. 14:57

NB III: az Eger, az Érd és a Vasas II is győzött

Labdarúgó NB II
2026.05.02. 19:37

Az Eger szétlövéssel győzte le a Vasast a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.04.29. 19:58
Ezek is érdekelhetik