A labdarúgó NB I 15. körében a listavezető Győr az utolsó előtti Egert fogadta, és a vártnál nehezebben szerezte meg a győzelmet. Sikerével őszi bajnok lett az ETO, azaz a bajnokság féltávjánál vezeti az NB I tabelláját (ne feledjük, két fordulót előrehoztak tavaszról erre az évre).
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28

NB III: az Eger, az Érd és a Vasas II is győzött
Labdarúgó NB II
2026.05.02. 19:37
Ezek is érdekelhetik




