Labdarúgás: Lőw Zsoltot külföldre és az Újpesthez is csábítják

2012.10.09. 13:28
Újra külföldre szerződhet Lőw Zsolt, aki korábban kilenc éven át légióskodott németországi kluboknál: a Red Bull Salzburg csapatához hívják edzőnek.

A 25-szörös magyar válogatott labdarúgó a Digi Sport Reggeli Start című műsorában beszélt közeljövőbeli terveiről. A volt újpesti játékos arról is szólt, hogy szeretne itthon is tanulni. Várja, hogy megszerezhesse az edzői A-licencet, amire Mezey György ígéretet tett neki.

Lőw Zsolt elmondta, két állásajánlatot is kapott a napokban: az egyiket Ausztriából, ahol a Red Bull Salzburgnál lehetne edző. Ide korábbi németországi trénere, Ralf Rangnick hívja, aki egy személyben tölti be a Red Bull Salzburg és a Red Bull Leipzig sportigazgatói posztját. A válogatott labdarúgó így fogalmazott: „korábbi mesterem jó edzőt szeretne belőlem faragni”. A korábbi védő a másik ajánlatot az Újpesttől kapta, ott szintén edzői munkával kecsegtetik. Lőw Zsolt a Reggeli Startban azt mondta: „most valamelyik ujjamba kénytelen vagyok beleharapni, hiszen napokon belül döntenem kell.”

Lőw beszélt még arról is, hogy az alapfokú sportmenedzseri tanfolyam elvégzése után a középfokút is szeretné letenni. Mezey Györgytől pedig ígéretet kaptak arra, hogy volt válogatott labdarúgóknak hamarosan elindul egy gyorsított, edzői A-licencet adó kurzus is, amelyen mindenképpen részt akar venni.

Digi Sport Reggeli Start című műsorában beszélt közeljövőbeli terveiről. A volt újpesti játékos arról is szólt, hogy szeretne itthon is tanulni. Várja, hogy megszerezhesse az edzői A-licencet, amire Mezey György ígéretet tett neki.

Lőw Zsolt elmondta, két állásajánlatot is kapott a napokban: az egyiket Ausztriából, ahol a Red Bull Salzburgnál lehetne edző. Ide korábbi németországi trénere, Ralf Rangnick hívja, aki egy személyben tölti be a Red Bull Salzburg és a Red Bull Leipzig sportigazgatói posztját. A válogatott labdarúgó így fogalmazott: „korábbi mesterem jó edzőt szeretne belőlem faragni”. A korábbi védő a másik ajánlatot az Újpesttől kapta, ott szintén edzői munkával kecsegtetik. Lőw Zsolt a Reggeli Startban azt mondta: „most valamelyik ujjamba kénytelen vagyok beleharapni, hiszen napokon belül döntenem kell.”

Lőw beszélt még arról is, hogy az alapfokú sportmenedzseri tanfolyam elvégzése után a középfokút is szeretné letenni. Mezey Györgytől pedig ígéretet kaptak arra, hogy volt válogatott labdarúgóknak hamarosan elindul egy gyorsított, edzői A-licencet adó kurzus is, amelyen mindenképpen részt akar venni.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

A Rangerstől érkezik Redzicék új edzője

Minden más foci
2026.06.17. 16:05

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24
Ezek is érdekelhetik