Bp. Honvéd: „A magyar bajnokság erősebb a szerbnél”

2012.08.17. 18:20
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd 23 éves szerb középpályása, Borisz Zsivanovics szerint a magyar bajnokság erősebb, mint hazája élvonala, ráadásul jobbak a stadionok és pályák is.

„Három meccs alapján mondhatom, jobb stadionok vannak, jobb pályák, mint otthon. Szerbiában csak három-négy stadionnak van világítása. Az igaz, hogy egy-két csapatnak sok szurkolója van, de a többinek alig. Vannak Szerbiában jó játékosok, de a magyar bajnokság színvonala szerintem, kiegyensúlyozottabb, erősebb" – nyilatkozta Zsivanovics a klub hivatalos oldalának.klub hivatalos oldalának.

Borisz Zsivanovics mindhárom mérkőzésen pályára lépett eddig a bajnokságban, a legutóbbi Videoton (1–0) ellen pedig győztes gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

A Honvéd és a Kecskemét is két gólt szerezve nyert – ez történt szombaton az NB II-ben

Labdarúgó NB II
13 órája

Magabiztos győzelmet aratott Csákváron a listavezető Honvéd

Labdarúgó NB II
13 órája

Az élvonal felé menetel a Honvéd

Labdarúgó NB II
2026.02.25. 11:02

Hátrányból felállva hozta a kötelezőt a Honvéd

Labdarúgó NB II
2026.02.15. 18:55

Fontos rangadót nyert a Vasas a Kecskemét ellen, a Honvéd csak ikszelt a Budafok otthonában – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.02.08. 18:59

A Budapesti Honvédhoz igazolt Mészáros Krisztofer Eb-ezüstérmes tornász

Torna
2026.02.06. 11:43

„El kell törni a bokáját a másiknak, hogy kiállítsák?” – Pető szerint a Honvéd gólszerzője piros lapot érdemelt

Labdarúgó NB II
2026.02.03. 09:33

Hárman küzdhetnek a feljutásért – vasárnap rajtol az NB II tavaszi szezonja

Labdarúgó NB II
2026.01.31. 12:20
Ezek is érdekelhetik