Haladás: Fehér Zoltánnal is közel a megállapodás

2012.07.02. 15:30
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás hivatalos honlapja is közzétette, hogy közel áll a győri Fehér Zoltán és a pécsi Andorka Péter átigazolásához.

A Haladás, bár végleges választ még nem kapott Fehértől, állítólag nagyon jól haladnak a tárgyalások a győri klubbal. Andorkával viszont az elmúlt héten már szóban megállapodtak, eszerint két évre érkezhet a pécsi labdarúgó Szombathelyre – írja a haladas.hu. Alighanem a szóbeli megállapodás miatt közölte korábban a hlsz.hu, hogy Andorka már a szombathelyiek játékosa. közölte korábban a hlsz.hu, hogy Andorka már a szombathelyiek játékosa.

A Haladással kapcsolatos hír még, hogy a szombathelyi klub közös megegyezéssel szerződést bontott a jelenleg Siófokon készülő Sipos Norberttel.

Egyébként Artner Tamás tanítványai kedd délután öt órakor Bécsben, az ukrán első osztályú Csernomorec Odessza együttesével játszanak felkészülési mérkőzést.

Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
56 perce

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
1 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2 órája

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56
Ezek is érdekelhetik