FTC: Még fel sem fogtam, mekkora klubba kerültünk - Alempijevics

Vágólapra másolva!
2012.06.21. 10:31
Mint beszámoltunk róla, két szerb légióssal is erősödött a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros. A Kecskeméttől érkező Vladan Csukics és Alekszandar Alempijevics nagyon motivált, és tudják, hogy a Fradiban mindig nyomás alatt kell futballozni.

„Tudom, mekkora szurkolótábora van a Ferencvárosnak, mit jelent itt játszani. Állandó nyomás van itt a játékosokon, de úgy érzem, készen állok a feladatra” – nyilatkozta Vladan Csukics a fradi.hu-nak adott videointerjúban.

„Nagyon örülök, hogy itt lehetek, lehet, fel sem fogtam még, hogy mekkora klubba igazoltunk” – kezdte a Kecskemétből érkező Alempijevics.

„Úgy érzem, már az első nap befogadtak a társak, nagyon családias itt a légkör. Alig várom az első edzést, nagyon motivált vagyok” – tette hozzá Alempijevics,aki kettő plusz egy éves szerződést írt alá a Ferencvárossal.

Legfrissebb hírek

A Debrecen a Groupama Arénában győzte le a Ferencvárost

Labdarúgó NB I
2025.12.14. 16:43

Ha az ETO szombaton nem nyer Nyíregyházán, a Loki legyőzésével már vasárnap őszi első lehet az FTC

Labdarúgó NB I
2025.12.13. 09:18

A Rangers ellen hátrányból felállva győzött, és továbbjutott a Ferencváros az El-alapszakaszban

Európa-liga
2025.12.11. 20:43

Libertadores-kupa-győzteshez kerülhet a Fradi középpályása – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.12.11. 10:16

Alex Ferguson tanácsát egy életre megfogadta Robbie Keane

Európa-liga
2025.12.10. 16:37

Tizenkét éve nem szerepelt ilyen jól a Loki; Hornyákkal az egyik leggyengébb idényét futja a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
2025.12.06. 08:57

Csaknem négy hónapos szünet után állhat újra a tabella élére csütörtök este a Ferencváros

Labdarúgó NB I
2025.12.03. 10:33

Keane először nyerhet Hornyák ellen, akinek hat győzelme van az FTC-vel szemben

Labdarúgó NB I
2025.11.28. 13:47
Ezek is érdekelhetik