Haladás: Itt az ideje, hogy valaki megszórja a Vasast - Simon Ádám

2011.05.05. 18:32
Szombaton a labdarúgó NB I-ben Haladás–Vasas mérkőzést rendeznek Szombathelyen. Simon Ádám, a szombathelyiek 21 éves játékosa szerint a csapat nagy önbizalommal várja a Vasas elleni összecsapást.

Simon Ádám, aki eltiltás miatt nem léphet pályára a Vasas ellen, a Haladás hivatalos honlapjának így nyilatkozott: „A legfontosabb, hogy nyerjünk. Mindegy hogyan, jól vagy rosszul játszva, de a három pontot meg kell szereznünk. A soron következő két meccsen ugyanis el tudjuk dönteni bennmaradásunkat”.

Simon, akit valószínűleg Iszlai Bence helyettesít szombaton, biztosra veszi, hogy hazai pályán legyőzik az eddig kevés gólt kapó angyalföldieket: „Itt az ideje, hogy valaki megszórja őket” – mondta mosolyogva a fiatal játékos.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban

Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Felkészülés: simán nyertek az oroszok; Szlovákia ikszelt Montenegróval

Minden más foci
2026.06.05. 21:25

Nagy tervekkel éled újjá a királyhelmeci futball

Minden más foci
2026.06.02. 10:23
Ezek is érdekelhetik