Videoton: a mellőzött Vujovics a Kecskemétnél folytatja kölcsönben

Vágólapra másolva!
2011.02.19. 14:42
null
Vujovics a Kecskemétnél folytatja (Fotó: M. Németh Péter – archív)
A delmagyar.hu beszámolója szerint a Videoton az idény végéig kölcsönadta Goran Vujovicsot a Kecskemétnek. A hírt a csatár is megerősítette.

„Sajnos a 2008–2009-es idényt leszámítva – amikor huszonnégy meccsen tíz gólt rúgtam – sem a legutóbbi, sem pedig az idei szezon nem az enyém volt. Az előző évadban, s most ősszel is komoly sérülés akadályozta a szereplésemet, így annak ellenére, hogy augusztusban jól kezdtem, ismét hosszabb pihenésre kényszerültem, amikor egy edzésen aláfordult a bokám és részleges tokszalagszakadást szenvedtem” – mondta a csatár a delmagyar.hu-nak.

„Ősszel tehát összesen hat mérkőzésen léphettem pályára és csupán két gólt szereztem. Remélem, most már szerencsésebb leszek, és a további sérülések elkerülnek! Minden erőmmel arra törekszem, hogy annyit tegyek hozzá a csapat játékához, amennyit csak tudok" – fogalmazott végül a játékos.

Mint beszámoltunk róla, korábban úgy tűnt, hogy Vujovics az Újpesthez kerül kölcsönbe, de a lilák végül Balajti Ádámot szerezték meg a DVSC-től, így már nem volt szükségük a montenegrói futballistára.

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda NB I: 174 pontos meccsen nyert az NKA Pécs Kecskeméten

Kosárlabda
3 órája

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
14 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

A fellebbviteli bizottság is elutasította a Kecskemét óvását, a Debrecené maradt a három pont

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 11:21
Ezek is érdekelhetik