KTE: a kilencszeres válogatott Balogh Béla Kecskeméten folytatja

2010.08.06. 12:15
null
Balogh Béla (balra) 2002-ben került az MTK felnőttcsapatához, ma végleg távozott (Fotó: NS-archív)
Az MTK-tól három évre a Kecskemét labdarúgócsapatához szerződött a kilencszeres válogatott védő, Balogh Béla – adta hírül a KTE hivatalos honlapja.

Pénteken három évre szóló szerződést kötött a KTE-Ereco Balogh Bélával, aki az MTK-tól igazol Kecskemétre.

A 26 éves, 187 centi magas, 82 kg-os középső védő kilenc alkalommal játszott a magyar válogatottban.

Az MTK-ban nevelkedett játékos pályafutása során szerepelt az angol másodosztályban szereplő Colchester United, majd a spanyol másodosztályú Real Murcia együttesében, míg az előző szezont az MTK-nál töltötte.

Balogh ma délután orvosi vizsgálaton esik át Kecskeméten, majd részt vesz a csapat esti edzésén is.

Bori Gábor után Balogh Béla a második játékos, akit a nyáron az MTK-tól szerzett meg a Kecskemét.

Legfrissebb hírek

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Videó: a Honvéd játékosa széttépte a mezét, majd mutogatni kezdte a bírónak

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 08:49

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
2026.03.09. 21:53

Hosszabbításban dőlt el: az ETO legyőzte a KTE-t, és ott van a Magyar Kupa elődöntőjében

Labdarúgó NB I
2026.03.03. 22:37

NB II: Banó-Szabó Bence a Vasasé – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.02.10. 17:49

NB II: erre számítani lehetett, szerződéshosszabbítás Kecskeméten

Labdarúgó NB II
2025.11.20. 12:52
Ezek is érdekelhetik