Videoton: a szerb csúcstartó kapus Fehérváron is jó formát mutatna

2010.06.15. 11:48
Elégedetten nyilatkozott a Videotonnál eltöltött első napjai után Mladen Bozsovics, a fehérváriak új kapusa. A Partizan Beogradtól érkezett montenegrói játékos szerb csúcstartó (916 percig nem kapott gólt), és reméli, most is tudja majd hozni a jó formáját.

„Az első benyomásaim máris pozitívak. Amit előzőleg hallottam, az bebizonyosodott, hiszen egy valóban profi klubról van szó. Örülök, hogy ideszerződtem, hiszen a célkitűzés, a bajnoki cím számomra vonzó. Nagy kihívást jelent, hogy a Partizan után a Videotonnal is sikeres játékos legyek. Remélem, hogy itt is sikerül hozni azt a formámat, amelyet a Partizannál, amelyben 916 percig nem kaptam gólt, s ezzel csúcstartó vagyok Szerbiában" – nyilatkozta a www.sportandmedia.com honlapnak.www.sportandmedia.com honlapnak.

„Az elmúlt években a nemzetközi porondon is szert tettem némi tapasztalatra, hiszen a Partizannal a Bajnokok Ligája selejtezőiben és az Európa-ligában is szerepeltünk. Már most, az első edzésen is megtaláltam a közös hangot Disztl Péter kapusedzővel, pedig még csak ismerkedünk egymással. Ígérem, mindent megteszek annak érdekében, hogy bebizonyítsam: érdemes volt szerződtetnie a Videotonnak" – tette hozzá.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: feljutott az A-ligába az U17-es válogatott

Utánpótlássport
Tegnap, 16:09

Labdarúgás: négy gólt szereztek a fiatalok az NB I 31. fordulójában

Utánpótlássport
Tegnap, 9:06

Fehérvári győzelmével feljutott a Vasas az élvonalba, fontos pontokat szerzett a Budafok és a Szentlőrinc – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 21:10

Két gólt lőtt a Vasas a hajrában Fehérváron, és feljutott az NB I-be

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 18:55

A Videoton a visszavágásért, a Vasas az élvonalért játszik az NB II vasárnapi rangadóján

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 11:02

Labdarúgás: legyőzte az örményeket az U17-es válogatott

Utánpótlássport
2026.04.25. 17:17

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35

Labdarúgás: több mint 1700 fiatalperc az NB I 30. fordulójában

Utánpótlássport
2026.04.21. 09:07
Ezek is érdekelhetik